הזמן חדר
5% הנחה למזמינים באתר
תאריך הגעה
תאריך עזיבה
בדוק זמינות

תרומה לקהילה

 

רשת מלונות ארקדיה מאמצת את עמותת "אח בוגר אחות בוגרת ישראל"ראש השנה ויום כיפור הם הזמן בו אנו מקבלים החלטות לשנה החדשה. צמד האחים הירושלמים מאיר ועופר דעבול, בעלי רשת מלונות ארקדיה, החליטו לפרוס את חסותם על עמותת "אח בוגר" במסגרת אימוץ מסורת של תרומה לקהילה. שיתוף הפעולה בין רשת ארקדיה לבין העמותה יכלול סיוע בגיוס מתנדבים, תרומות, ימי עיון לאחים הבוגרים, ימי כיף לנוער ועוד.
"לאור ניסיוני ארוך השנים בהתנדבות עם בני נוער, הבחירה בעמותת אח בוגר הייתה לי טבעית וברורה. אחי ואני ביססנו את הרשת על ערכים של אירוח משפחתי וחם ואנחנו מעוניינים להחזיר לקהילה באמצעות הכלים שבידינו", אמר מאיר דעבול.


שי דויטש, מנהל שיווק רשת ארקדיה: "כרשת מלונות שאוהבת לארח, קיבלנו החלטה לארח ולהעניק חום ותמיכה לילדים ולמתנדבים בעמותת אח בוגר בישראל. אנו ברשת ארקדיה רואים חשיבות עליונה בתרומה ושיוך לקהילה. אנו תקווה כי תרומתנו תסייע לפעילות העמותה וכן לילדים ולנוער שזוכים לחונכות על ידיה. אנחנו גאים ונרגשים שביכולתנו להגביר את המודעות לאותם צעירים שמזלם לא שפר עליהם, ושמחים על כך שנוכל להקל עימם ולהעניק להם זיכרונות מאושרים."

רועי פלפל, מנכ"ל אח בוגר: החיבור עם רשת מלונות ארקדיה מהווה אות כבוד עבור העמותה. עמותת אח בוגר מחויבת להתמקדות בתוצאות, לשיפור מתמיד ולהשגת השפעה חברתית תוך התמקדות בעבודה פרטנית;ילד מול מתנדב. ממש כמו ברשת ארקדיה בה ניתן שירות ברמה גבוהה לכל אורח ובאווירה נינוחה וביתית. 
עמותת "אח בוגר אחות בוגרת ישראל"  הוקמה בשנת2003  מ ומאז מסייעת ותומכת במאות ילדים ובני נוער מדי שנההעמותה מעניקה שרות חונכות אישי, מתוך מחויבות לילדים ולהוריהם ומחברת לילדים הזקוקים לכך, מתנדבים המהווים אחים ואחיות בוגרים, לליווי ארוך טווח וקשר איכותי ומשמעותי. במהלך2015 שירתה העמותה כ-430 ילדים על-ידי מספר זהה של מתנדבים שהוכשרו על ידה. העמותה הינה חלק מארגון הגג העולמיInternational Big Brothers Big Sisters  הפועלב-12 מדינות ברחבי העולם, ונשענת על מתודה ארגונית הקיימת בארה"ב110  שנים.      

לפרטים נוספים אודות העמותה: info@bigbrothers.org.ilרשת מלונות ארקדיה מזמינה ניצולי שואה ליום כיף